Як завдяки батуту і солодкій ваті вдається змінювати село Іванківці

0 192

У село Іванківці на Житомирщині приїхали учасники телепроекту “Нові лідери” (ICTV). Їхнім завданням було показати громаді, як можна без влади брати ініціативу у свої руки та змінювати життя громади. Десятка нових лідерів поділилася на 2 команди – команда жовтих та команда синіх.

Бюджет, який виділили представники телеканалу кожній команді для реалізації проекту – 20 000 грн.

“Ми вирішили, що просто витратити гроші – це безглуздо. Треба купити батут та апарат солодкої вати, як ми це зробили в селищі Коцюбинське на Київщині, щоб місцеві мешканці змогли на свята щоразу заробляти кошти для реалізації маленьких, але важливих для громади проектів. Так у нашому селищі ми встановлюємо лед-ліхтарі, поштові скриньки, робимо розпис стін, допомагаємо притулку домашніх тварин тощо”, – розповідає Олександра Куцан, яка приїхала з Київщини, щоб підтрмиати учансицю проекту селищну голову Ольгу Матюшину.  

Батут та апарат солодкої вати передали ГО “ГАРАШ”, яку створили під час зйомок телепроекту.

“Ми ставили двічі батут в Іванківцях, їздили в сусіднє село Семенівку та були на козацьких розвагах у с. Дубівці. Разом заробили 2 200 грн. Придбали фарбу на суму майже 1500 грн і намалювали нею на асфальті для дітей школи та садка ігрові елементи”, – розповідає Богдана Чернюк, співзасновниця ГО “ГАРАШ”.  

“На решту ми плануємо поставити  дошки оголошень на території села. Як показує практика інших громад, поширення інформації згуртовує громаду і робить роботу ради та комунального господарства більш прозорим. Також хочемо  зібрати кошти на альтанку,щоб жителі могли там проводити вихідні та вільний час. Після цього будемо збирати кошти для оформлення кімнати, де має розташовуватися ГО “ГАРАШ”, – додає Лисак Вікторія, співзасновниця ГО” ГАРАШ”.

Побачити в ефірі те, що відзняли в Іванківцях у телепроекті “Нові лідери” можна вже цього тижня. О 22:20 в четвер 18 жовтня на каналі ICTV.

Авторка: Лисак Анастасія, голова ГО “ГАРАШ”

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Житомирщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів